Sivuston käyttötapa: Mobiili

Studentum.fi:n yhteystiedot

Studentum.fi:n tiimi

Kysyttävää koulutussivustostamme? 

Yritystiedot

Studentum Oy
Jaakonkatu 5
00100 Helsinki

Y-tunnus: 234 2228-1
Sähköposti: info@studentum.fi
Puhelin: +358 (0)9 6150 0388

Huom: Ota meihin yhteyttä, jos sinulla on kysyttävää esimerkiksi koulutussivustomme toiminnasta tai palvelussamme näkymisestä. Voit myös kysyä meiltä apua yleisesti koulutuksen etsimiseen.

Emme kuitenkaan itse järjestä koulutuksia, joten jos kysymyksesi liittyy johonkin tiettyyn koulutukseen – esim. sisältöön tai alkamisaikaan – niin asiaa kannattaa tiedustella suoraan kouluttajalta.

Löydät kouluttajan yhteystiedot kunkin koulutusesittelysivun alalaidasta.

Haluatko töihin meille? Katso täältä vapaat työpaikat.

Asiakasvastaavat

    Max Lundberg

Max Lundberg
Maajohtaja
max.lundberg@studentum.fi
+358 400 805 711

     Antti Röyttä

Antti Röyttä
Avainasiakasvastaava
antti.roytta@studentum.fi
+358 40 162 8606

     Katja Onkamo

Sini Jääskeläinen
Asiakasvastaava
sini.jaaskelainen@studentum.fi
+358 40 532 6613
(Opintovapaalla)

Mikko Lötjönen

Mikko Lötjönen
Asiakasvastaava
mikko.lotjonen@studentum.fi
+358 50 364 9133

Laura Borseti
Asiakasvastaava
laura.borseti@studentum.fi
+358 50 575 4545

Viestintä & Tuotanto


Maija Etokari

Maija Etokari
Viestintäpäällikkö
maija.etokari@studentum.fi
+358 400 606 166

Vilma-Riina Koppanen

Vilma-Riina Koppanen
Tiedottaja
vilma.koppanen@studentum.fi
+358 50 300 9200

Emma Niemi

Emma Niemi
Tiedottaja
emma.niemi@studentum.fi
+358 400 606 170

Aino-Liisa Tuomisalo

Aino-Liisa Tuomisalo
Tiedottaja
ainoliisa.tuomisalo@studentum.fi
+358 50 304 0411

Linda Leinonen

Linda Leinonen
Tiedottaja
linda.leinonen@studentum.fi
+358 40 751 4156

Hanna Torpo

Hanna Torpo
Tiedottajaharjoittelija
hanna.torpo@studentum.fi
+358 400 606 170

Marija Baikina

Marija Baikina
Tiedottajaharjoittelija
marija.baikina@studentum.fi
+358 400 606 170


Tilaa uutiskirje
Tilaa kuukausittain ilmestyvä uutiskirjeemme, niin saat ajankohtaista tietoa koulutusmaailmasta ja hakuajoista.